DSC_0661[1]

Mustvee Gümnaasiumi innovatsioonilugu. Eile ja täna.

Mustvee Gümnaasiumis toimuvad informaatika tunnid 1. klassist alates.  Kooli arvutiklass on varustatud 20 arvutiga.

DSC_0660[1]

Aastatel 2008-2013 oli Mustvee Gümnaasiumi arvutiklass Tiigrihüppe koolituste Jõgeva maakonna koolituskeskus. Selle aja sees toimus üle 650 akadeemilise tunni koolitusi.

Mustvee Gümnaasiumi õpetajad läbisid Digitiigri põhikursuse ning kursused: „Arvuti klassijuhataja töös“, „Digipildid õppetöös“ ja „Uurimustöö arvutil“. Üksikud õpetajad osalesid ka teistel kursustel. Nii sai enamus kollektiivist koolitatud ümmarguselt 80 tunni jooksul, mis kindlasti parandas digipädevust koolis. Õpetajad hakkasid üha rohkem kasutama oma igapäevatöös IKT vahendeid. Aeg-ajalt toimus ka lahtisi tunde, mis olid rõhuasetusega IKT vahendite kasutamisele.

Neil aastatel täienes tänu Tiigrihüppele ka tehnopark: saime Smart-tahvli ja hulga esitlustehnikat: televiisoreid, dokumendikaameraid ja projektoreid.

2014. aasta sügisel läbisid kolm õpetajat kursuse „iPad ainetunnis“ ja tutvustasid-demonsteerisid neid võimalusi peatselt ka kolleegidele. Sellest alates ka nutiseadmed leidnud õppetöös oma osa.

2015. aastal võtsime kasutusele uue kodulehe platvormi ja kasutame tunniplaani koostamiseks tarkvara koos asenduste mooduliga, tunniplaan kuvatakse kodulehele, kasutame ka tunniplaani mobiilirakendust.

Robootika

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga